Doctor indicates brain injury on brain scans
Doctor indicates brain injury on brain scans

Polskojęzyczni prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach ds. obrażeń ciała.

Nasi Polskojęzyczni prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach ds. obrażeń ciała, pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego urazu i w uzyskaniu odszkodowania na które zasługujesz.

Telefon

Polskojęzyczni prawnicy specjalizujący się w odszkodowaniach ds. obrażeń ciała

Jeśli doznałeś obrażenia ciała/ uszczerbku na zdrowiu nasi Polskojęzyczni prawnicy mogą Ci pomóc.

Porozmawiaj z nami już dziś, jeśli doznałeś urazu w Wielkiej Brytanii i chcesz porozmawiać z prawnikiem zajmującym się odszkodowaniami w języku polskim.

Wiemy, że okoliczności w każdym roszczeniu dotyczącego obrażeń ciała/ uszczerbku na zdrowiu są inne. Ważne jest, aby Twój prawnik miał pełen obraz tego, co się wydarzyło i szczegóły Twoich obrażeń. Może to obejmować złożone słownictwo, stwarzające trudności osobie, której pierwszym językiem nie jest angielski.

Monika Krzysztopolska, aplikantka prawnicza, pomaga osobom mówiącym po polsku w Wielkiej Brytanii uzyskać należne im odszkodowanie.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać polskojęzyczną społeczność w Wielkiej Brytanii, zapewniając wsparcie prawne w ich ojczystym języku, aby umożliwić uzyskanie odszkodowania i skupienie się na odzyskaniu zdrowia.

Możemy Ci pomóc, jeśli:

  • Miałes wypadek w pracy
  • Miałes wypadek komunikacyjny (Poszkodowanym możesz być nie tylko jako kierowca, ale także jako pasażer, motocyklista, rowerzysta czy pieszy.)
  • Doznałeś obrażenia ciała/ uszczerbku na zdrowiu podczas wakacji
  • Doznałeś urazu głowy lub mózgu
  • Doznałeś urazu rdzenia kręgowego lub pleców
  • Możemy również pomóc, jeśli odniosłeś obrażenia podczas leczenia medycznego.